13 sie 2010

co to jest bazAr't?

witam wszystkich zainteresowanych artystów, dizajnerów, rękodziełców, fotografów, grafików (i innych) oraz wszystkich, którzy zastanawiają sie cóż to takiego ten bazAr't.
Ideą bazAr'tu jest stworzenie przestrzeni i czasu dla ludzi, którzy tworzą, którzy niekoniecznie mają w tym kierunku wykształcenie, a którzy chcieliby sie tymi swoimi wytworami podzielić, pokazać je światu, i dać im szansę zaistnieć. 

bazAr't jak sama nazwa mówi to bazar artystyczny. To miejsce gdzie wszyscy kreatywni mogą zaprezentować I mam nadzieje sprzedać swoje mniejsze lub większe dzieła. To taki targ miejski, na którym ludzie zamiast mięsa I owoców bedą kupować Waszą sztukę, Wasze obrazy, Wasze rzeźby, Wasze rękodzieło, przez Was uszyte lub wymyślone stroje, przez Was zrobione zdjęcia, jednym słowem - wszystko to co nie jest zrobione fabrycznie, a trudem Waszych rąk I umyslów. 

Z własnego doświadczenia wiem, jak trudno zostać zauważonym, jak trudno się przebić i jak łatwo może to zniechęcić. Dlatego chciałabym aby bazAr't był miejscem, gdzie twórczy i kreatywni ludzie mogliby mieć swoją przestrzeń tymczasową – mała osobistą galerię. Chcialabym aby bazAr't dał szansę Wam wszystkim i mnie samej.
     
BazAr't to 100 stoisk w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu http://www.browar.wroc.pl/, które Wy kochani kreatywni możecie sobie zarezerwować zgłasząjac się do udziału w BazAr't grudzień 2010.

zapraszam

2 komentarze:

  1. nie ukrywam, że cena zarezerwowania sobie stolika jest istotna, kiedy pojawią się informacje na ten temat?

    OdpowiedzUsuń
  2. co racja to racja :) wkrótce takowe informacje zamieszczę, a narazie na tego typu pytania odpowiadam w meilu.

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń