11 lis 2010

Suknie historyczne z dodatkami, odzież ekskluzywna
Anetta Olszewska jest fanką klasyki i kobiecości. Prosty, przejrzysty krój, szlachetne materiały i zharmonizowane barwy tworzą swobodne formy. To materiał określa styl kreacji. Im bardziej wyrafinowana tkanina, tym forma jest prostsza. A to gwarantuje sukces w każdej sytuacji. To styl dla kobiet, które zdążając naprzód nie oglądają się za siebie.

W jej atelier powstaje zarówno ta wielka, jak całkiem zwyczajna moda. Poczynając od bardzo eleganckich sukni wieczorowych i koktajlowych, poprzez ubrania na co dzień i do pracy. Ekskluzywna moda nie musi być przywilejem garstki wybranych. Drzwi jej pracowni są otwarte dla każdej kobiety, która chce mieć ubrania zaprojektowane i uszyte specjalnie dla niej, z najlepszych jakościowo tkanin.  www.anettapoco.pl

Sylwia Sowińska jests tudentką 3 roku Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. Od 4 lat zajmuje się szyciem sukien historycznych, ale także tych typowo scenicznych. Jej historia z krawiectwem zaczęła się w okresie kiedy należała do Bractwa Rycerskiego - to wtedy zapoznała się z historią, tradycją i obyczajami minionych epok. Swoim sukniom i dodatkom stara się nadawać taki charakter  by mogły zaciekawić i wprowadzić klienta w ten inny, miniony świat.  W wolnych chwilach zajmuje się rysunkiem i działaniami teatralnymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz