17 lis 2010

Biżuteria Kreatywna H&S 
Agnieszka Hawranek jest absolwentką krakowskiej AGH. Uczestniczyła w wystawach w kraju i zagranicą. W 2006 roku otrzymała nagrodę Diamenty AGH za najlepszą pracę magisterską w kategorii prac aplikacyjnych. Projektowaniem biżuterii zajmuje się od 2009.
"Czasem wolę jakiś rytm bardziej od innych. Myślę, że każdy rytm ma własny kształt, swoja własną emocję; możemy odnaleźć wiele powiązań pomiędzy strukturami, kształtami, rytmami, emocjami… Wierzę, że przedmioty są powiązane z ciałem, duszą i otoczeniem. Poszukiwanie kształtów, może być sposobem na odnalezienie remedium, sposobem na odnalezienie klucza albo naszym osobistym językiem w komunikacji z ludźmi. Nasze związki z przedmiotami nie muszą być dosłowne, mogą być po prostu subtelne. Tym rytmem podążam w wybranym przez siebie kierunku"
Ewa Szychowska jest absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od pewnego czasu pełnoetatowa mama Mikołaja. Przygodę z biżuterią właśnie zaczyna, gdyż w końcu znalazła czas na realizację swoich pasji i marzeń z dzieciństwa. Kierując się zasadą „piękno w prostocie” przy tworzeniu biżuterii wykorzystuje nieskomplikowane wzory i połączenia kamieni półszlachetnych z innymi materiałami np. srebrem. Powstałe w ten sposób dzieła sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowa.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz